Aktuálně
0%
Podzimní den na zámku Čechy pod Kosířem

Podzimní den na zámku Čechy pod Kosířem

Užijte si sváteční den v Čechách pod Kosířem! 28. října 2021 zámek otevře své tematicky vyzdobené komnaty během akce Podzimní den na zámku. Nádherně zbarvený zámecký park, jeden z nejkrásnějších u nás, ožije v tento den komentovanými prohlídkami, a za příznivého počasí také drakiádou. Pro děti bude dále připraveno mnoho soutěží, her a také skvěle vybavené podzimní dílničky
08.10.2021 | Ostatní
Strašidelné prohlídky zámku

Strašidelné prohlídky zámku

Netradičními, tajuplnými prohlídkami při světle svíček si můžete zpestřit konec října. Prohlídky se na zámku Čechy pod Kosířem konají vždy od 18 h, nezapomeňte si včas rezervovat místa. Co víc, děti si mohou přímo na místě vyrobit svoje vlastní strašidýlko.
08.10.2021 | Ostatní
Kryptu katedrály sv. Václava ozáří světelné objekty

Kryptu katedrály sv. Václava ozáří světelné objekty

Světelné obrazy, digitální animace a grafické listy zaplní sakrální prostor dómu sv. Václava v Olomouci. V rámci TRIENÁLE | SEFO | 2021 zde vystavuje až do konce října výtvarník Jan Pamuła, jeden z otců počítačového umění v Polsku. Jedinečné prostředí dómské krypty umožní návštěvníkovi pomyslně vstoupit do dialogu mezi sakrálním a abstraktním uměním.
03.08.2021 | Ostatní
Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu Marketing TO Střední Morava 2020 realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.