Zábava a sport Střední Morava

Mrkněte na naši interaktivní brožuru Adrenalin po našem!

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-18 z 30 cílů
Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Užijte si i s dětmi nejlepší letní zábavu v aquaparku plném vodních atrakcí! Ve venkovním areálu využijete nejen bazén s tobogánem, skluzavkou, chrličem a vodní stěnou, ale také Aktivity park s 3D bludištěm a vzduchovými trampolínami. Vni ... (více)
Aquapark Koupelky Prostějov

Aquapark Koupelky Prostějov

Tři bazény, skluzavky, tobogány, spousta vodních atrakcí a pořádná dávka zábavy! Vykoupejte se v plaveckém nebo rekreačním bazénu s trojskluzavkou, tobogánem, protiproudem, šplhací sítí a vodní stěnovou masáží. Vaše ratolesti se vyřádí v dětském ... (více)
Resort Hrubá Voda

Resort Hrubá Voda

V moderním sportovně-rekreačním areálu, v klidném přírodním prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, se zabavíte s celou rodinou v letní i zimní sezoně.  Největším tahákem je adrenalinový zážitek na bobové dráze. Délka trati je 851 m a ... (více)
Ski areál Hlubočky

Ski areál Hlubočky

Užijte si jízdu na jedné z nejdelších bobových drah na Moravě! Sjezd delší než 1 km, 17 zatáček a 2 otočky o 360°… Rychlost a styl jízdy si regulujete sami skrze ruční brzdu a svým náklonem v zatáčkách. Nejvíce můžete sviš ... (více)
Sportovně-střelecký areál Jívová

Sportovně-střelecký areál Jívová

Moderní střelecký areál je trefou na cestě za zážitky, ať už s přáteli či rodinou. K dispozici je vám venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap). Pokud nemáte zbrojní průkaz, nevadí, s instrukt ... (více)
 Ološlap

Ološlap

Užijte si jízdu na pojízdném pivním baru, který je ideální kombinací poznání města Olomouce, relaxace a zábavy! Projedete se kolem nejoblíbenějších turistických spotů, dozvíte se to nejzajímavější z historie i současnosti ... (více)
Náš Sobáčov

Náš Sobáčov

Na ryby, výborné jídlo, za relaxací a sportem se vydejte do rekreačního areálu v Sobáčově. Oblíbené výletní místo leží na mezinárodní cyklistické trase Eurovelo 9 a v oblasti CHKO Litovelské Pomoraví. Co všechno tu najdete? ... (více)
Relax Park Bouzov

Relax Park Bouzov

Hned u parkoviště pohádkového hradu Bouzov zamiřte s dětmi do sportovně-zábavního areálu a užijte si jízdu z kopce na minikárách nebo koloběžkách! Na vrchol 525 m dlouhé dráhy se svezete vlekem a pak už si to v minikáře n ... (více)
Pískovna Náklo

Pískovna Náklo

Užijte si koupání a vodní sporty nedaleko Olomouce! Travnato-písčité pláže, rybářský revír, občerstvení, toalety i možnost kempování - co víc si v létě přát? Velké přírodní koupaliště objevíte mezi Lhotou nad Moravou ... (více)
Formanské vozy

Formanské vozy

Neobvyklý zážitek pro celou rodinu v podobě jízdy ve formanských vozech tažených koňmi krásnou přírodou CHKO Litovelské Pomoraví! Během jízdy ochutnáte regionální speciality, dozvíte se o místních tradicích, nářečí i kra ... (více)
Virtuální realita

Virtuální realita

Přemýšlíte někdy, jaké by to bylo stát se akčním hrdinou bojujícím proti invazi zombie, s lukem a šípy bránit svůj hrad, podívat se do vesmíru nebo chodit po prkně mezi mrakodrapy ve výšce několik desítek metrů?   Dokonalé zážitky vám zpros ... (více)
Plavby Olomouc

Plavby Olomouc

Užijte si s celou rodinou nebo přáteli klidnou plavbu po řece Moravě. Během 45-minutové plavby se od kapitána lodi dozvíte to nejzajímavější z historie Olomouce. Vyplouvá se v pravidelných intervalech z okrajové části Olomouce, z přístavi ... (více)
Jezdecký areál Hostinův Důl Tršice

Jezdecký areál Hostinův Důl Tršice

Zajeďte si do Tršic na prohlídku rozlehlého jezdeckého areálu a krásných koní maďarského plemene Kisberi. I s dětmi se tu můžete na některém z nich povozit. Pokud jste již zkušený jezdec, dovolí vám vyjet s doprovodem do terénu. Nebo si domluvte ... (více)
Plumlovská přehrada

Plumlovská přehrada

U Plumlovské přehrady se dá strávit letní odpoledne nebo klidně celý týden. Vybírat můžete z několika rodinných hotelů a penzionů nebo kempů. Kromě samotného koupání a vodních sportů se u přehrady zabavíte taky na kolech. U ... (více)
Čertovy rybníky

Čertovy rybníky

Víte, co má společného Cristiano Ronaldo, Brad Pitt, Harrison Ford, Emma Watson nebo Rihanna a Taylor Swift? Všichni milují rybaření! Vezměte pruty a zamiřte k Čertovým rybníkům, 4 km od Konice. Na místě si vyřídíte celodenní p ... (více)
Přírodní koupací biotop Litovel

Přírodní koupací biotop Litovel

Přijďte vyzkoušet ideální letní kombinaci přírodního koupání a bazénu s průzračnou vodou bez chemie čištěnou speciálními rostlinami. Děti i dospělé v areálu koupaliště čeká řada zábavních i relaxačních prvků, jako ... (více)
Lom Nová Ves

Lom Nová Ves

Osvěžení v tropických letních dnech a romantiku uprostřed přírody objevíte jen pár kilometrů od Litovle. Zatopený lom na okraji vesnice ke svým břehům láká rekreanty už přes 20 let. Na klid, čistou vodu, celodenní parkování ... (více)
Pískovna Jadran

Pískovna Jadran

Vydejte se za letním osvěžením, které nabízí přírodní koupaliště Jadran v Oseku nad Bečvou. Své jméno nese především díky své průzračné modré vodě, která připomíná Jaderské moře.  Koupaliště obklopují travnaté pláže se snadným přístupem d ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-18 z 30 cílů