Aktuálně
0%
Za kulturou v Moravské bráně

Za kulturou v Moravské bráně

Nejen tři největší města, ale i další turistické destinace v oblasti Moravské brány nabízejí výživný kulturní program v letošním roce. Přijměte pozvání na festivaly, výstavy, prohlídky, zážitkové akce a především na krásy míst, které spojuje řeka Bečva, podél níž vede i fenomenální Cyklostezka Bečva.
07.05.2024 | Turistika
Prostějovská radnice je národní kulturní památkou!

Prostějovská radnice je národní kulturní památkou!

Vláda schválila za národní kulturní památky 14 radnic - malostranskou radnici v Praze, staré radnice v Brně a Prachaticích, nové radnice v Ostravě, Jablonci nad Nisou a Prostějově, radnice Liberci, Plzni, Kadani, Litoměřicích, Hostinném, Havlíčkově Brodě, Znojmě a Kyjově.
11.12.2023 | Turistika
Jak se s kolem přepravit z Olomouce do Jeseníků?

Jak se s kolem přepravit z Olomouce do Jeseníků?

Už 1. července 2023 v 7:05 vyrazí z olomouckého autobusového nádraží autobus, který zapřáhne také vozík s kapacitou až 20 kol, a to včetně těch elektricky poháněných. Olomoucký kraj rozjíždí na léto linku do Jeseníků, která usnadní cyklistům přepravu a poznávání regionu.
28.06.2023 | Cykloturistika
0%
Optimalizace webové stránky a on-line kampaně v rámci projektu Adrenalin po našem (2023) byly realizovány za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu Marketing TO Střední Morava 2020 realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.