Aktuálně
0%
Cyklobusem Bečva do Beskyd!

Cyklobusem Bečva do Beskyd!

Nechat se s kolem vyvézt na nejhezčí místa Beskyd se určitě vyplatí. Speciální cyklobus vás vyveze až na Uzgrúň nebo dokonce na Makov. Z Makovského průsmyku můžete vyrazit po naučné stezce Javorníky směrem na Bumbálku. Výhledy z hřebenů Javorníků stojí za to!
29.05.2024 | Cykloturistika
Za kulturou v Moravské bráně

Za kulturou v Moravské bráně

Nejen tři největší města, ale i další turistické destinace v oblasti Moravské brány nabízejí výživný kulturní program v letošním roce. Přijměte pozvání na festivaly, výstavy, prohlídky, zážitkové akce a především na krásy míst, které spojuje řeka Bečva, podél níž vede i fenomenální Cyklostezka Bečva.
07.05.2024 | Turistika
Prostějovská radnice je národní kulturní památkou!

Prostějovská radnice je národní kulturní památkou!

Vláda schválila za národní kulturní památky 14 radnic - malostranskou radnici v Praze, staré radnice v Brně a Prachaticích, nové radnice v Ostravě, Jablonci nad Nisou a Prostějově, radnice Liberci, Plzni, Kadani, Litoměřicích, Hostinném, Havlíčkově Brodě, Znojmě a Kyjově.
11.12.2023 | Turistika
0%
Optimalizace webové stránky a on-line kampaně v rámci projektu Adrenalin po našem (2023) byly realizovány za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu Marketing TO Střední Morava 2020 realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.