Ubytování Střední Morava

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-16 z 23 záznamů
AMK kemp Hranice

AMK kemp Hranice

Kemp je umístěný v blízkosti přírodní rezervace Hůrka s hranickou propastí a vyhlídkou na moravskou bránu či lázeňského města Teplice nad Bečvou. Je vhodnou destinací pro rodinnou dovolenou, pro vodáky, cyklisty, vášnivé rybář ... (více)
Počet lůžek: 84
Autokemp Mostkovice

Autokemp Mostkovice

Autokemp v Mostkovicích je situován v těsné blízkosti Plumlovské přehrady. Nabízí ubytování v chatkách dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových nebo pětilůžkových. Celková kapacita kempu je 360 míst, z toho 122 ... (více)
Počet lůžek: 360
Autokemp Šternberk

Autokemp Šternberk

Autokemp se nachází na pomezí Hané a Nízkého Jeseníku a je z obou stran lemovaný lesy. Rekreační chatová část města, ve které se kemp nachází, nabízí pestrý výběr vycházek po značených turistických trasách či výletů po c ... (více)
Počet lůžek: 154
Camping Žralok Plumlov

Camping Žralok Plumlov

Kemp se nachází u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí Drahanské vrchoviny.  Provozní doba kempu: do 30. 9. Možnosti ubytování v autokempu Žralok Plumlov jsou jednak ve vlastních stanech, karavanech či obytných vozech (kapacita ... (více)
Počet lůžek: 326
Central Park Flora

Central Park Flora

Hotel je umístěný v klidné části města, v těsném sousedství městských parků, 10 min. pěšky od historického centra města. Central Park Flora je zaměřen na kongresovou turistiku a relaxační wellness - balneo pobyty. Využít mů ... (více)
Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centru ... (více)
HERBARIUM boutique hotel

HERBARIUM boutique hotel

Živé rostliny, jemná vůně, něžná hudba a kvalitní materiály - vše v dokonalé souhře pro potěšení těla i duše. Design hotelu byl inspirován divokým kvítím. Každý z šesti pokojů představuje jinou rostlinu, a je tak designo ... (více)
Počet lůžek: 15
Hostinův Důl Tršice

Hostinův Důl Tršice

Prožijte den, víkend nebo delší dovolenou uprostřed krásné přírody v blízkosti koní. Moderní penzion je součástí jezdeckého areálu Hostinův Důl Tršice. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, které jsou vybave ... (více)
Hotel Alley

Hotel Alley

Hotel je umístěn přímo v centru Olomouce, v klidném prostředí městského parku.   Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované, součástí hotelu je fitness a relax centrum. Hosté se mohou ubytovat v 1-2 lůžkových pokojích ... (více)
Chalupa u Šrámků

Chalupa u Šrámků

Prožijte víkend, několik dní nebo i delší dovolenou na malebné chalupě v srdci přírody. Rodina z Drahanské vrchoviny vdechla nový život místu, které bylo díky jejich dědečkovi místem setkávání celé rodiny a zdrojem nápadů, jak tuto m ... (více)
Kemp IN-LIFE Litovel

Kemp IN-LIFE Litovel

Ideální místo pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty. Kemp je rozdělený na klidovou oblast, která je oplocená a najdete zde chatky, karavanové stán ... (více)
Long Story Short

Long Story Short

Long Story Short je inspirativním místem setkávání turistů i místních. Přespat můžete nejen v originálních vícelůžkových, ale i privátních pokojích. Součástí hostelu je taky útulná kavárna a letní terasa s výhledem do park ... (více)
Moravia glampresort - Maringotka ZA HUMNY

Moravia glampresort - Maringotka ZA HUMNY

Kouzelnou maringotku najdete v malebné vesničce v Srdci Střední Moravy. Můžeme vám slíbit, že tady zapomenete na každodenní starosti a prožijete pravou vesnickou pohodu nebo třeba aktivní dovolenou s poznáváním okolí. Před marin ... (více)
Počet lůžek: 2
Moravia Glampresort - Zastávka Stellplatz

Moravia Glampresort - Zastávka Stellplatz

Zastávka Stellplatz je okouzlujícím místem určeným pro milovníky cestování s karavanem, obytným vozem nebo se stanem. Ukrývá se v klidné části zahrad malebné vesnice mezi Drahanskou a Zábřežskou vrchovinou v srdci Střední Moravy. ... (více)
NH Collection Olomouc Congress

NH Collection Olomouc Congress

NH Collection Olomouc Congress nabízí servis na nejvyšší úrovni odpovídající kategorii 4* a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. K dosažení páté hvězdy hotelu chybí pouze bazén. Hosté hotelu ocení lokalitu v klidn ... (více)
Rekreační areál Sobáčov

Rekreační areál Sobáčov

Navštivte areál Sobáčov a užijte si rybaření, skvělé jídlo, sport i relax. Tohle oblíbené místo najdete přímo na mezinárodní cyklistické trase Eurovelo 9 a v chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví. V resortu může ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-16 z 23 záznamů