Ubytování Střední Morava

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-16 z 24 záznamů
AMK kemp Hranice

AMK kemp Hranice

Kemp je umístěný v blízkosti přírodní rezervace Hůrka s hranickou propastí a vyhlídkou na moravskou bránu či lázeňského města Teplice nad Bečvou. Je vhodnou destinací pro rodinnou dovolenou, pro vodáky, cyklisty, vášnivé rybář ... (více)
Počet lůžek: 84
Autokemp Mostkovice

Autokemp Mostkovice

Autokemp v Mostkovicích je situován v těsné blízkosti Plumlovské přehrady. Nabízí ubytování v chatkách dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových nebo pětilůžkových. Celková kapacita kempu je 360 míst, z toho 122 ... (více)
Počet lůžek: 360
Autokemp Šternberk

Autokemp Šternberk

Autokemp se nachází na pomezí Hané a Nízkého Jeseníku a je z obou stran lemovaný lesy. Rekreační chatová část města, ve které se kemp nachází, nabízí pestrý výběr vycházek po značených turistických trasách či výletů po c ... (více)
Počet lůžek: 154
Camping Žralok Plumlov

Camping Žralok Plumlov

Kemp se nachází u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí Drahanské vrchoviny.  Provozní doba kempu: do 30. 9. Možnosti ubytování v autokempu Žralok Plumlov jsou jednak ve vlastních stanech, karavanech či obytných vozech (kapacita ... (více)
Počet lůžek: 326
Central Park Flora

Central Park Flora

Hotel se nachází v těsné blízkosti historického centra, na okraji největšího a nejkrásnějšího parku v Olomouci. Nejnavštěvovanější památky a oblíbené atrakce, včetně výstaviště Flora jsou doslova jen pár kroků od hotelu ... (více)
Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centru ... (více)
HERBARIUM boutique hotel

HERBARIUM boutique hotel

Živé rostliny, jemná vůně, něžná hudba a kvalitní materiály - vše v dokonalé souhře pro potěšení těla i duše. Design hotelu byl inspirován divokým kvítím. Každý z šesti pokojů představuje jinou rostlinu, a je tak designo ... (více)
Počet lůžek: 15
Hostinův Důl Tršice

Hostinův Důl Tršice

Prožijte den, víkend nebo delší dovolenou uprostřed krásné přírody v blízkosti koní. Moderní penzion je součástí jezdeckého areálu Hostinův Důl Tršice. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, které jsou vybave ... (více)
Hotel Alley

Hotel Alley

Hotel je umístěn přímo v centru Olomouce, v klidném prostředí městského parku.   Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované, součástí hotelu je fitness a relax centrum. Hosté se mohou ubytovat v 1-2 lůžkových pokojích ... (více)
Chalupa u Šrámků

Chalupa u Šrámků

Prožijte víkend, několik dní nebo i delší dovolenou na malebné chalupě v srdci přírody. Rodina z Drahanské vrchoviny vdechla nový život místu, které bylo díky jejich dědečkovi místem setkávání celé rodiny a zdrojem nápadů, jak tuto m ... (více)
Kemp IN-LIFE Litovel

Kemp IN-LIFE Litovel

Ideální místo pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty. Kemp je rozdělený na klidovou oblast, která je oplocená a najdete zde chatky, karavanové stán ... (více)
Kemp Krásná Morava

Kemp Krásná Morava

Kemp najdete nedaleko centra Olomouce a CHKO Litovelské Pomoraví. Krásná Morava nabízí kvalitní sociální zařízení se sprchami a WC. V zázemí kempu se zdarma připojíte k Wi-Fi. Můžete si taky zapůjčit gril nebo sportovní vybavení ... (více)
Long Story Short

Long Story Short

Long Story Short je inspirativním místem setkávání turistů i místních. Přespat můžete nejen v originálních vícelůžkových, ale i privátních pokojích. Součástí hostelu je taky útulná kavárna a letní terasa s výhledem do park ... (více)
Moravia glampresort - Maringotka ZA HUMNY

Moravia glampresort - Maringotka ZA HUMNY

Kouzelnou maringotku najdete v malebné vesničce v Srdci Střední Moravy. Můžeme vám slíbit, že tady zapomenete na každodenní starosti a prožijete pravou vesnickou pohodu nebo třeba aktivní dovolenou s poznáváním okolí. Před marin ... (více)
Počet lůžek: 2
Moravia Glampresort - Zastávka Stellplatz

Moravia Glampresort - Zastávka Stellplatz

Zastávka Stellplatz je okouzlujícím místem určeným pro milovníky cestování s karavanem, obytným vozem nebo se stanem. Ukrývá se v klidné části zahrad malebné vesnice mezi Drahanskou a Zábřežskou vrchovinou v srdci Střední Moravy. ... (více)
NH Collection Olomouc Congress

NH Collection Olomouc Congress

NH Collection Olomouc Congress nabízí servis na nejvyšší úrovni odpovídající kategorii 4* a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. K dosažení páté hvězdy hotelu chybí pouze bazén. Hosté hotelu ocení lokalitu v klidn ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-16 z 24 záznamů