Relaxace & wellness Střední Morava

 7 záznamů
Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Sirné lázně nedaleko Olomouce s pestrou nabídkou speciálních léčebných, rehabilitačních i relaxačních programů! Ať už se ve Slatinicích rozhodnete strávit dovolenou nebo jedete na doporučení lékaře, čeká vás výběr z více n ... (více)
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně v údolí na břehu řeky Bečvy nabízí moderní lázeňskou péči na základě využití léčivé minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Lázně se zaměřují na léčbu srdečně-cévních onemocnění i wellness po ... (více)
Wellness Clarion Congress Hotel Olomouc

Wellness Clarion Congress Hotel Olomouc

Dopřejte zážitek svým smyslům a využijte špičkové vybavení hotelového wellness centra. O příjemnou relaxaci se postará finská sauna, parní sauna, whirlpool či jedinečné pivní lázně. Hlavní složkou pivní lázně je voda o t ... (více)
Balneocentrum Lázně Flora

Balneocentrum Lázně Flora

Poznejte léčivou sílu masáží, přísadových koupelí a zábalových procedur. Nastartujte své tělo i mysl v relaxačním bazénu, whirlpoolu, finské sauně, aroma páře či solární louce. Odkryjte tajemství pravé relaxace a svěřte ... (více)
Wellness & Saunový svět Resort Hrubá Voda

Wellness & Saunový svět Resort Hrubá Voda

Moderní hotelové wellness je součástí sportovně-rekreačního areálu Hrubá Voda. K dispozici je vám whirlpool s výhledem do obřího přírodního akvária, solná parní komora, finská sauna s kamennou pecí, zážitkové ochlazovací ... (více)
Theresian Hotel

Theresian Hotel

Ve wellness centru v nejvyšším patře hotelu si užijete odpočinek ve spojení s výhledem na architekturu městské památkové rezervace. Hotelovým hostům i široké veřejnosti je k dispozici finská, infra i parní sauna, vířivka, Knei ... (více)
SCENE Wellness

SCENE Wellness

Moderní wellness na ploše 400 m2 nabízí mokrou zónu v originálním designu, masáže i možnost privátního využití. Zrelaxujte své tělo na masáži, ve finské sauně, bylinné a parní lázni nebo ve whirpoolu. Najdete zde také záž ... (více)
 7 záznamů