Autokemp Mostkovice
Autokemp Mostkovice
Autokemp Mostkovice
Autokemp Mostkovice
aktuálně 4.4 °C slabý déšť
21.04. | zataženo | 6.0 °C
22.04. | zataženo | 8.5 °C
23.04. | slabý déšť | 7.2 °C
Prostějovská 197/79, 798 02 Mostkovice, Prostějov
Naplánovat trasu

Kontakt:

602 432 310
582 362 220
Prostějovská 197/79
798 02 Mostkovice
Naplánovat trasu

Autokemp Mostkovice

Počet lůžek: 360

Autokemp v Mostkovicích je situován v těsné blízkosti Plumlovské přehrady.

Nabízí ubytování v chatkách dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových nebo pětilůžkových. Celková kapacita kempu je 360 míst, z toho 122 v chatkách. U dvoulůžkových chatek si potom můžete vybrat ze dvou variant – větší chatka poskytuje kromě postelí také stůl a židle, šatní skříň a botník. Menší chatky jsou vybaveny postelemi a menším stolem a stoličkami. Chatky s větší kapacitou jsou vybaveny obdobně.
Pro početnější skupiny je vhodnou alternativou chata 5+4, která se dá rozdělit na dvě části, či může být průchozí.

Kemp také nově nabízí k ubytování Sladovny; chatu, která je vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyní, či společenskou místností, a nabízí 4 lůžka. Součástí všech chatek je ložní prádlo. 
Chatky jsou umístěny v areálu autokempu, který je i přes noc hlídán bezpečnostní agenturou.

Stanování a karavany
Pokud jste fanoušci stanování, místo pro umístění stanu si můžete vybrat mimo chatkovou oblast. Pokud se rozhodnete pro návštěvu s karavanem, můžete využít míst u boxů s elektrickou přípojkou.

Sociální zařízení
Sociální zařízení, umístěné v areálu kempu, je společné pro všechny ubytované hosty, s dámskou a pánskou částí. Zařízení poskytuje umývárny, sprchy a záchody.

Občerstvení
Areál nabízí také možnost občerstvení, které je denně otevřené od 7:30 do 20:00 hodin. Nabízeny jsou zde také snídaně. Pro návštěvníky kempu je také možné vaření v kuchyňce, je však nutné mít vlastní nádobí. V okolí kempu je potom několik dalších možností občerstvení.
 

0%
Zámek Plumlov

Zámek Plumlov

Neobvyklá stavba zámku sousedí s oblíbenou rekreační oblastí Plumlovské přehrady. Zámek i jeho okolí pravidelně ožívá koncerty, divadlem, šermířskými víkendy a workshopy pro celou rodinu. Kromě klasické prohlídky zkuste ... (více)
Vzdálenost: 2.57 km
Muzeum a galerie v Prostějově

Muzeum a galerie v Prostějově

Muzeum v renesančních prostorách bývalé radnice představuje své sbírky hodin, geologie, národopisu, archeologie i židovské historie města. Seznámíte se tu mj. s pravěkými lokalitami Prostějovska, hanáckým krojem, hodinami a hodinkami z 15. – 20. ... (více)
Vzdálenost: 4.73 km
Rozhledna Velký Kosíř

Rozhledna Velký Kosíř

Velký Kosíř bývá s nadsázkou označován jako "Hanácké Mont Blanc".  Rozhledna nabízí úchvatný pohled na celé panorama hanácké nížiny, Drahanskou vrchovinu i na Nízký Jeseník. Rozhledna na Kosíři (442 m.n.m.) měří 28 metrů a na ... (více)
Vzdálenost: 8.45 km
Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek Čechy pod Kosířem

Čechy pod Kosířem nabízejí mnohem více, než jen zámeckou expozici. Zavzpomínáte tady na Svěrákovu Obecnou školu a dětem pak můžete povyprávět vlastní školní historky při rodinném pikniku. Ve stálé expozici filmařů Sv ... (více)
Vzdálenost: 8.54 km
Hasičské muzeum

Hasičské muzeum

Hasičské muzeum mapuje vývoj hasičské techniky v nejstarší továrně v tehdejším Rakousku-Uhersku. Uvidíte tady ručně poháněné hasičské stroje, pístové stříkačky i moderní benzínové vozy. Exponáty z továrny bratrů Smeka ... (více)
Vzdálenost: 8.69 km
Muzeum historických kočárů

Muzeum historických kočárů

Největší muzeum historických kočárů v České republice čítá 38 kočárů z let 1750-1920. Raritou je arcibiskupský kočár, který si zahrál ve filmu o císařovně Sissi. Nejvzácnějším exponátem muzea je kočár Zlatá karosa, vyrobený ve Fra ... (více)
Vzdálenost: 8.74 km
Galerie Zdeňka Buriana

Galerie Zdeňka Buriana

V těsném sousedství Lázní Slatinice u Olomouce vznikla ojedinělá kolekce celosvětově uznávané malířské a ilustrátorské osobnosti Zdeňka Buriana. Prohlédnete si více než 150 originálů kreseb, kvašů, akvarelů i olejů a tak ... (více)
Vzdálenost: 10.40 km
Muzeum veteránů

Muzeum veteránů

Na ploše 400 m² najdete sbírku starých automobilů a motocyklů (Mercedes Benz, BMW, KdF), převážně z 30. let minulého století a spoustu dobových artefaktů. Vystavené automobily a motocykly jsou z velké části plně pojízdné. Ček ... (více)
Vzdálenost: 10.57 km
Rozhledna Kopaninka v Repechách

Rozhledna Kopaninka v Repechách

Vyhlídka z 22 m vysoké rozhledny, vystavěné nadmořské výšce 635 m.n.m., skýtá za dobrého počasí nádherný pohled na Králický Sněžník, Jeseníky, Beskydy i Hostýnské vrchy. Rozhledna zvaná Kopaninka stojí zhruba půl kilometru jižněji od centra ... (více)
Vzdálenost: 12.19 km
Zámek Náměšť na Hané

Zámek Náměšť na Hané

Dobové barokní interiéry, vzácná sbírka míšeňského porcelánu, procházka romantickým parkem aneb co nesmíte minout v Náměšti na Hané. V zámku uvidíte na 20 bohatě zařízených pokojů, z nichž těmi nejkrásnějšími jsou Č ... (více)
Vzdálenost: 14.02 km
Hrádek Lipová (Špacírštejn)

Hrádek Lipová (Špacírštejn)

Zhruba 10 let práce trvalo nadšenému důchodci, panu Procházkovi, vlastníma rukama postavit hrádek, který budí dojem historické zříceniny. Nápad se zrodil již v roce 1975, kdy si pan Procházka, jako nadšený houbař, začal v okolí ... (více)
Vzdálenost: 15.60 km
Zámek Konice s expozicí řemesel a sbírkou seker

Zámek Konice s expozicí řemesel a sbírkou seker

Zámek ukrývá největší sbírku seker zapsanou v Guinessově knize rekordů a expozici zvyků a řemesel. V netradiční sbírce 800 seker si prohlédnete i exponáty staré několik tisíc let nebo repliku katovské sekery. Seznámíte se tady také s tradičními ... (více)
Vzdálenost: 17.09 km