Kemp Střední Morava

 10 záznamů
AMK kemp Hranice

AMK kemp Hranice

Kemp je umístěný v blízkosti přírodní rezervace Hůrka s hranickou propastí a vyhlídkou na moravskou bránu či lázeňského města Teplice nad Bečvou. Je vhodnou destinací pro rodinnou dovolenou, pro vodáky, cyklisty, vášnivé rybář ... (více)
Počet lůžek: 84
Autokemp Mostkovice

Autokemp Mostkovice

Autokemp v Mostkovicích je situován v těsné blízkosti Plumlovské přehrady. Nabízí ubytování v chatkách dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových nebo pětilůžkových. Celková kapacita kempu je 360 míst, z toho 122 ... (více)
Počet lůžek: 360
Autokemp Šternberk

Autokemp Šternberk

Autokemp se nachází na pomezí Hané a Nízkého Jeseníku a je z obou stran lemovaný lesy. Rekreační chatová část města, ve které se kemp nachází, nabízí pestrý výběr vycházek po značených turistických trasách či výletů po c ... (více)
Počet lůžek: 154
Camping Žralok Plumlov

Camping Žralok Plumlov

Kemp se nachází u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí Drahanské vrchoviny.  Provozní doba kempu: do 30. 9. Možnosti ubytování v autokempu Žralok Plumlov jsou jednak ve vlastních stanech, karavanech či obytných vozech (kapacita ... (více)
Počet lůžek: 326
Kemp Krásná Morava

Kemp Krásná Morava

Kemp najdete nedaleko centra Olomouce a CHKO Litovelské Pomoraví. Krásná Morava nabízí kvalitní sociální zařízení se sprchami a WC. V zázemí kempu se zdarma připojíte k Wi-Fi. Můžete si taky zapůjčit gril nebo sportovní vybavení ... (více)
Moravia GLAMPRESORT

Moravia GLAMPRESORT

Nedaleko Konice na Střední Moravě vzniklo místo s opravdovým duchem glamour campingu. Zapomeňte na každodenní starosti a ponořte se do klidu okolní přírody! Ubytovat se můžete v prostorné maringotce s vlastní saunou, stylovém kopulov ... (více)
Rekreační areál Sobáčov

Rekreační areál Sobáčov

Navštivte areál Sobáčov a užijte si rybaření, skvělé jídlo, sport i relax. Tohle oblíbené místo najdete přímo na mezinárodní cyklistické trase Eurovelo 9 a v chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví. V resortu může ... (více)
Resort Radslavice

Resort Radslavice

Resort Radslavice je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí poznávat Střední Moravu - ideálně na kolech!  Můžete se těšit na klidné místo s veškerou vybaveností a komfortem. Moderní rekreační středisko nabízí prostor pro 4 karavany ... (více)
Vila Háj

Vila Háj

Areál penzionu Vila Háj  a vodáckého kempu se nachází v osadě Háj ležící na řece Moravě, v krásném prostředí CHKO Litovelského Pomoraví. Vila je známá rovněž pod názvem Plhákova vila. Jedná se o ojedinělou vilovou stavbu v ... (více)
 10 záznamů