Autokemp Šternberk
Autokemp Šternberk
Autokemp Šternberk
Autokemp Šternberk
Autokemp Šternberk
aktuálně 0.3 °C mírné sněžení
07.12. | zataženo | -1.5 °C
08.12. | zataženo | -1.4 °C
09.12. | mírné sněžení | -0.7 °C
Dolní Žleb 26 , 785 01 Šternberk, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

585011300
Dolní Žleb 26
785 01 Šternberk, Česko
Naplánovat trasu

Autokemp Šternberk

Počet lůžek: 154

Autokemp se nachází na pomezí Hané a Nízkého Jeseníku a je z obou stran lemovaný lesy. Rekreační chatová část města, ve které se kemp nachází, nabízí pestrý výběr vycházek po značených turistických trasách či výletů po cyklostezkách.

Ubytovací kapacita poskytuje lůžka v chatkách a plochy pro karavany a stany. Návštěvníci, kteří se ubytují s karavanem, mohou využít elektrických přípojek. Plocha pro karavany nabízí 25 míst a v případě stanů 30 míst. V areálu je možné připojení na Wi-Fi.

Možnosti ubytování nabízí více možností podle vybavenosti, a můžete si tak vybrat mezi levnějšími chatkami bez sociálního zařízení či chatami s plným vybavením včetně toalet, sprchy a kuchyňky. Všechny chatky jsou vybaveny ložním prádlem.

Areál také nabízí sociální zařízení v samostatné budově s ženskou a mužskou částí. Návštěvníci mohou využít i možnost automatické pračky.

V hlavní budově je potom umístěna recepce, společenská místnost, společná kuchyň a jídelna. Z hygienických důvodů je doporučeno dovézt si vlastní nádobí a mycí prostředky.

Součástí kempu je také občerstvení nabízející každý den několik druhů jídel. Je zde také možnost domluvy na snídani, obědu i večeři (den předem).

Možnost ubytování je v období od 15. 5. do 15. 9.

0%
Hrad Šternberk

Hrad Šternberk

Kolik hradů najdete přímo v centru města? Ten šternberský rozhodně ano! Kromě pravidelných prohlídek tu na vás čeká celá plejáda akcí. Kostýmované prohlídky, promítání, divadelní programy i workshopy pro děti – na hradě ... (více)
Vzdálenost: 1.66 km
Šternberský klášter

Šternberský klášter

Bývalý augustiniánský klášter nabízí výlety do historie skrze zážitkové prohlídky, oživené hrou na hudební nástroje nebo také loutkovým divadlem. Velký prohlídkový okruh vás provede majestátním komplexem včetně historick ... (více)
Vzdálenost: 1.87 km
Ecce Homo Park

Ecce Homo Park

Zažijte ohlušující atmosféru slavného závodu automobilů do vrchu v moderní expozici Ecce Homo Park. Zábavná multimediální expozice je skvělým zážitkem pro milovníky rychlých aut i jejich děti! Zkuste na profesionálním simulátoru por ... (více)
Vzdálenost: 1.91 km
Expozice času

Expozice času

Zahrajte si vesmírnou hru, nechte se vyfotit Hubbleovým teleskopem a poznejte proces vzniku vesmíru a času! 14 miliard let trvající příběh od Velkého třesku zaznamenávají jedinečné exponáty z více než dvaceti českých i světových muzeí, 3D m ... (více)
Vzdálenost: 2.13 km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Vlčí safari, průchozí výběh makaků, 350 druhů vzácných zvířat, okružní jízda vláčkem i vyhlídková věž, kterou nemá žádná jiná zoo v ČR. Jednou ze specialit olomoucké zoo jsou unikátní noční prohlídky, které se pořádají v období vánočníc ... (více)
Vzdálenost: 12.85 km
Svatokopecké muzeum

Svatokopecké muzeum

V areálu poutní baziliky si prohlédnete cenné historické artefakty, včetně fragmentů nejstarší fáze výzdoby baziliky, historické liturgické předměty nebo soubor barokních skříněk s ostatky světců. Expozice zdůrazňuje význa ... (více)
Vzdálenost: 13.38 km
Bazilika minor Navštívení Panny Marie

Bazilika minor Navštívení Panny Marie

Barokní chrám, který v roce 1995 papež Jan Pavel II. povýšil na baziliku minor, je každoročně cílem tisíců poutníků. Od baziliky se vám naskytne úžasný výhled na Olomouc, která je vzdálená pouhých 5 km. Na místě dnešního ... (více)
Vzdálenost: 13.40 km
Šatlava – muzeum vězeňství

Šatlava – muzeum vězeňství

V expozici uničovské šatlavy uvidíte mj. evidenční karty prostitutek, policejní pouta nebo mučicí nástroje, jejichž repliky si můžete dokonce sami vyzkoušet! V interaktivních kioscích se seznámíte s katovským řemeslem, ukázkami policejní agend ... (více)
Vzdálenost: 13.41 km
Muzeum baroka

Muzeum baroka

Kromě stálé expozice uničovského baroka se v muzeu seznámíte s osobností sv. Jana Sarkandra. Katolický kněz se narodil ve slezském Skočově a několik let působil jako farář v Uničově. Nakonec byl obviněn z velezrady, vězněn a ... (více)
Vzdálenost: 13.63 km
Dům přírody CHKO Litovelské Pomoraví

Dům přírody CHKO Litovelské Pomoraví

Dům přírody CHKO Litovelské Pomoraví představuje unikátní galerii v přírodě. Kde jinde se můžete ocitnout v Rajské zahradě nebo nahlédnout do nitra Sluneční hory? Stavby a instalace, navržené známými českými výtvarníky, jsou místem s ... (více)
Vzdálenost: 14.07 km
CHKO Litovelské Pomoraví

CHKO Litovelské Pomoraví

Objevujte jedinečnou přírodu CHKO Litovelské Pomoraví pěšky, na kole nebo z raftu! Chráněná krajinná oblast se rozléhá od Olomouce, přes Litovel až k Mohelnici. Podél její trasy natrefíte na spoustu atraktivních míst, která st ... (více)
Vzdálenost: 14.65 km
Veteran Arena

Veteran Arena

V jednom z největších muzeí svého druhu v ČR objevíte mezi 160 exponáty historických automobilů a motocyklů opravdové unikáty! Čeká vás tu první československý aerodynamický vůz Wikov 35, automobil Jana Masaryka – Praga Grand, ne ... (více)
Vzdálenost: 16.12 km