Hotel Střední Morava

 12 záznamů
Central Park Flora

Central Park Flora

Hotel je umístěný v klidné části města, v těsném sousedství městských parků, 10 min. pěší chůze od historického centra města. Central Park Flora je zaměřen na kongresovou turistiku a relaxační wellness - balneo pobyty. Využ ... (více)
Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centru ... (více)
HERBARIUM boutique hotel

HERBARIUM boutique hotel

Živé rostliny, jemná vůně, něžná hudba a kvalitní materiály - vše v dokonalé souhře pro potěšení těla i duše. Design hotelu byl inspirován divokým kvítím. Každý z šesti pokojů představuje jinou rostlinu, a je tak des ... (více)
Počet lůžek: 15
Hotel Alley

Hotel Alley

Hotel je umístěn přímo v centru Olomouce, v klidném prostředí městského parku. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované, součástí hotelu je fitness a relax centrum. Hosté se mohou ubytovat v 1-2 lůžkových poko ... (více)
Hotel S-PORT Véska

Hotel S-PORT Véska

Hotel je situován v obci Véska, 15 minut jízdy autem od centra Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v kouzelné přírodě na úpatí Oderských vrchů. Hotelový resort S-PORT Véska je přístavem aktivního odpočinku s kvalitním sportovním i ... (více)
Hotel Trinity

Hotel Trinity

Útulný 4* hotel v historické budově měšťanského domu najdete přímo v centru města, pouhých pár desítek metrů od UNESCO památky – Sloupu Nejsvětější Trojice (The Holy Trinity Column), podle kterého byl také pojmenován. Nev ... (více)
Miss Sophie's

Miss Sophie's

Čtyřhvězdičkový hotel nejdete přímo v historické budově ze 14. století v centru města a ubytovat se můžete v jednom z 8 stylových a prostorných pokojů. Miss Sophie‘s v ideálním poměru kombinuje moderní prvky s retro stylem a výsledkem je na ... (více)
NH Collection Olomouc Congress

NH Collection Olomouc Congress

Olomoucký NH nabízí záruku služeb na špičkové úrovni, které odpovídají kategorii 4* superior. K dosažení páté hvězdy hotelu chybí pouze vlastní bazén. Hosté ocení polohu v klidové zóně a zároveň v blízkosti centra měst ... (více)
Smarthotel Nezvalova Archa

Smarthotel Nezvalova Archa

Smarthotel Nezvalova Archa jako jeden z prvních "chytrých" hotelů kompletně využívajících sytému self-service, který je postaven na moderních technologiích. Téměř vše od rezervace přes platbu, check-in i předání klíčů probíhá ... (více)
Theatre Hotel

Theatre Hotel

Pokud netrváte na ubytování v historickém centru města a potrpíte si na originalitu a luxus, pak vám rozhodně doporučujeme Theatre Hotel, který je součástí celého komplexu služeb. Kromě čtyřhvězdičkového hotelu v resortu objevít ... (více)
Theresian Hotel & Spa

Theresian Hotel & Spa

Hledáte komfort, wellness a skvělé jídlo pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terez ... (více)
Wellness hotel Hluboký dvůr

Wellness hotel Hluboký dvůr

Wellness hotel Hluboký dvůr je součástí rekreačního areálu - Resort Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzlující okolí, klid, příroda a skvělá dostupnost autem i vlakem. H ... (více)
 12 záznamů