Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
aktuálně 0.0 °C
Ostravská 975/1, 779 00 Olomouc - Hodolany, Okres Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

585 312 441
Ostravská 975/1
779 00 Olomouc - Hodolany, Česko
Naplánovat trasu

Theatre Hotel

Pokud netrváte na ubytování v historickém centru města a potrpíte si na originalitu a luxus, pak vám rozhodně doporučujeme Theatre Hotel, který je součástí celého komplexu služeb.

Kromě čtyřhvězdičkového hotelu v resortu objevíte i nejlepší olomouckou restauraci Entrée pod taktovkou šéfkuchaře Přemka Forejta, známého také jako jednoho z porotců kuchařské televizní show MasterChef Česko. A kromě chuťových buněk můžete rozmazlovat i svoje tělo – ve SCENE Wellness. Večer (nebo vlastně nonstop) pak máte možnost oddat se hříchu v místním kasinu.

Vybrat si můžete některý ze šestnácti standardních pokojů nebo čtyř honosných apartmá. V Theatre hotelu se ubytoval i samotný Jean Reno, když na nedalekém hradě Bouzov natáčel film The Adventurers.

Doporučujeme zarezervovat si předem (a to dostatečně dlouho předem) večeři v Entrée – živé zahradě s otevřenou kuchyní a gastronomickými parádičkami Přemka Forejta. V menu vždy najdete něco vegetariánského a rybu. A k vegetariánům jsou tu vstřícní i v rámci degustačních menu – stačí říct předem. 5-chodová degustace vás finančně nezruinuje, přijde vás na dost přívětivých 1 200 Kč.

Moderní wellness na ploše 400 m2 nabízí hotelovým hostům i široké veřejnosti mokrou zónu (finská sauna, bylinná a parní lázeň, zážitkové sprchy a whirlpool) v originálním designu, masáže i možnost privátního využití wellness.

0%
Veteran Arena

Veteran Arena

V jednom z největších muzeí svého druhu v ČR objevíte mezi 160 exponáty historických automobilů a motocyklů opravdové unikáty! Čeká vás tu první československý aerodynamický vůz Wikov 35, automobil Jana Masaryka – Praga Grand, ne ... (více)
Vzdálenost: 1.76 km
Katedrála sv. Václava

Katedrála sv. Václava

Olomoucká novogotická katedrála je často připodobňována ke katedrále sv. Patrika v New Yorku. Ta olomoucká má ovšem mnohem bohatší historii… Katedrála se pyšní nejen svým uměleckým zpracováním, ale také druhou nejvyšší k ... (více)
Vzdálenost: 1.96 km
Arcidiecézní muzeum Olomouc

Arcidiecézní muzeum Olomouc

Muzeum získalo jako jediné v ČR prestižní označení European Heritage Label (Evropské dědictví). Arcidiecézní muzeum vyniká nejen jedinečností a rozsahem svých sbírek vyprávějících příběh o téměř tisícileté duchovní ku ... (více)
Vzdálenost: 2.06 km
Pevnost poznání

Pevnost poznání

V interaktivním muzeu vědy se pobavíte s kamarády i dětmi! Projdete se pestrou historií Olomouce, odhalíte zázrak 3D tisku nebo se přenesete rovnou do vesmíru. Ve čtyřech stálých expozicích a digitálním planetáriu jsou na vaše zv ... (více)
Vzdálenost: 2.11 km
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Vlastivědné muzeum v Olomouci

Stálé expozice muzea vás mj. zavedou do historie Olomouce, provedou lidovými tradicemi regionu, povypráví příběh kamene a seznámí s nejvýznamnějšími osobnostmi Olomouckého kraje.   V historické budově muzea si prohlédnete na 10 stálých exp ... (více)
Vzdálenost: 2.27 km
Kostel Panny Marie Sněžné

Kostel Panny Marie Sněžné

Inspirací pro výstavbu olomouckého barokního chrámu byl kostel sv. Mikuláše na Malé Straně v Praze. Kostel z počátku 18. století vyniká především velmi bohatou výzdobou interiérů. Autorem vstupního portálu je Václav Render, j ... (více)
Vzdálenost: 2.29 km
Muzeum moderního umění

Muzeum moderního umění

Muzeum zaměřené na soudobou výtvarnou kulturu je třetí největší institucí svého druhu v České republice. A když se podíváte na budovu muzea zvenku, uvidíte lupiče!   Muzeum nabízí dlouhodobé tematické expozice moderního umění i krátkod ... (více)
Vzdálenost: 2.32 km
Vila Primavesi

Vila Primavesi

Vila Primavesi je od roku 2010 na seznamu národních kulturních památek a dnes tu na objednávku probíhají komentované prohlídky přízemí. Autory reprezentativního secesního sídla z roku 1906 jsou architekti Franz von Kraus a Jose ... (více)
Vzdálenost: 2.33 km
Kostel sv. Michala

Kostel sv. Michala

Trojice kopulí barokního kostela, které dotvářejí charakteristické panorama města, byly vůbec první takovou stavbou na Moravě. Kopule symbolizují Nejsvětější Trojici – Otce, Syna a Ducha svatého. Jeden z nejkrásnějších barok ... (více)
Vzdálenost: 2.39 km
Kaple sv. Jana Sarkandera

Kaple sv. Jana Sarkandera

Na místě dnešní kaple stávalo městské vězení, ve kterém byl roku 1620 umučen katolický kněz Jan Sarkander, jemuž je kaple zasvěcena. V suterénu kaple se nachází originál mučícího skřipce a studna zbudovaná nad "zázračným ... (více)
Vzdálenost: 2.41 km
Olomoucká radnice s orlojem

Olomoucká radnice s orlojem

Renesanční radnice se 75 m vysokou věží, ze které zažijete úžasný výhled na Olomouc. Přesně ve 12:00 si nenechte ujít produkci orloje! Samotný orloj je zajímavým dokladem tehdejšího propagandistického umění, oslavujícího d ... (více)
Vzdálenost: 2.58 km
Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice

Kostel patří k nejcennějším gotickým stavbám na Moravě a chlubí se největšími varhanami ve střední Evropě. Každoročně v září se varhany rozeznívají v rámci Mezinárodního varhanního festivalu. Po náročně rekonstrukci je ... (více)
Vzdálenost: 2.63 km