Zábava a sport Střední Morava

 11 cílů
 cílů na straně
řazení:
Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Užijte si i s dětmi nejlepší letní zábavu v aquaparku plném vodních atrakcí! Ve venkovním areálu využijete nejen bazén s tobogánem, skluzavkou, chrličem a vodní stěnou, ale také Aktivity park s 3D bludišt ... (více)
Aquapark Koupelky Prostějov

Aquapark Koupelky Prostějov

Tři bazény, skluzavky, tobogány, spousta vodních atrakcí a pořádná dávka zábavy – to je prostějovský aquapark. Vykoupejte se v plaveckém nebo rekreačním bazénu s trojskluzavkou, tobogánem, protiproudem, šplhací sítí a vodní stěnovou masáž ... (více)
Resort Hrubá Voda

Resort Hrubá Voda

V moderním sportovně-rekreačním areálu, v klidném přírodním prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, se zabavíte s celou rodinou v letní i zimní sezoně.  Největším tahákem je adrenalinový zážitek na bobové dráze. Délka trati je 851 m a ... (více)
Ski areál Hlubočky

Ski areál Hlubočky

Užijte si jízdu na jedné z nejdelších bobových drah na Moravě! Sjezd delší než 1 km, 17 zatáček a 2 otočky o 360°… Rychlost a styl jízdy si regulujete sami skrze ruční brzdu a svým náklonem v zatáčkách. Nejvíce můžete sviš ... (více)
Sportovně-střelecký areál Jívová

Sportovně-střelecký areál Jívová

Moderní střelecký areál je trefou na cestě za zážitky, ať už s přáteli či rodinou. K dispozici je vám venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap). Pokud nemáte zbrojní průkaz, nevadí, s instrukt ... (více)
Ološlap

Ološlap

Užijte si jízdu na pojízdném pivním baru, který je ideální kombinací poznání města Olomouce, relaxace a zábavy. Projedete se kolem nejoblíbenějších turistických míst, dozvíte se to nejzajímavější z historie i současnos ... (více)
Pískovna Náklo

Pískovna Náklo

Užijte si koupání a vodní sporty nedaleko Olomouce! Travnato-písčité pláže, rybářský revír, občerstvení, toalety i možnost kempování - to vše nabízí Pískovna Náklo. Velké přírodní koupaliště objevíte mezi Lhotou n ... (více)
Formanské vozy

Formanské vozy

Neobvyklý zážitek pro celou rodinu v podobě jízdy ve formanských vozech tažených koňmi krásnou přírodou CHKO Litovelské Pomoraví! Během jízdy ochutnáte regionální speciality, dozvíte se o místních tradicích, nářečí i ... (více)
Virtuální realita

Virtuální realita

Přemýšlíte někdy, jaké by to bylo stát se akčním hrdinou bojujícím proti invazi zombie, s lukem a šípy bránit svůj hrad, podívat se do vesmíru nebo chodit po prkně mezi mrakodrapy ve výšce několik desítek metrů? Dokonal ... (více)
Plavby Olomouc

Plavby Olomouc

Užijte si s celou rodinou nebo přáteli klidnou plavbu po řece Moravě. Během 45-minutové plavby se od kapitána lodi dozvíte to nejzajímavější z historie Olomouce. Vyplouvá se v pravidelných intervalech z okrajové části Olomouce, z příst ... (více)
Jezdecký areál Hostinův Důl Tršice

Jezdecký areál Hostinův Důl Tršice

Zajeďte si do Tršic na prohlídku rozlehlého jezdeckého areálu a krásných koní maďarského plemene Kisberi. I s dětmi se tu můžete na některém z nich povozit. Pokud jste již zkušený jezdec, dovolí vám vyjet s doprovodem do terénu. Nebo si domluvte ... (více)
 11 cílů
 cílů na straně
řazení: