Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
Miss Sophie's
aktuálně 0.7 °C zataženo
07.12. | oblačno | -4.6 °C
08.12. | zataženo | -2.4 °C
09.12. | mírné sněžení | -0.6 °C
Rezervovat ubytování v
Miss Sophie's
Příjezd:
Odjezd:
Denisova 292/33, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

587 203 509
Denisova 292/33
779 00 Olomouc, Česko
Naplánovat trasu

Miss Sophie's

Čtyřhvězdičkový hotel nejdete přímo v historické budově ze 14. století v centru města a ubytovat se můžete v jednom z 8 stylových a prostorných pokojů. Miss Sophie‘s v ideálním poměru kombinuje moderní prvky s retro stylem a výsledkem je nadčasový design s domáckou atmosférou.

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou, kuchyňským koutkem, psacím stolem, TV a Wi-Fi zdarma. Rodinný pokoj má navíc vlastní malou verandu. Jelikož je hotel zasazen přímo v městské památkové zóně, nemá parkovací místa. V blízkosti najdete parkovací dům (Koželužská ulice) se sazbou okolo 250 Kč/den. O víkendech pak můžete parkovat na městských vyhrazených parkovištích v centru města zdarma. Také je dobré zmínit, že v Miss Sophie’s si do patra budete muset vyšlápnout po svých. Historické domy jsou kouzelné, ale mají svá úskalí. Třeba nemají výtah…Ale hotelový personál má již natrénováno a rádi vám s bagáží pomohou.

TIP! Útulná kavárna v přízemí budovy přivítá každého hosta na snídani či brunch a také všechny ostatní, kdo mají chuť na vynikající vafle, osvěžující limonádu i něco ostřejšího. Ke kavárně patří kouzelná zahrádka na dvorku ověšená bylinkami a houpacími sítěmi. Jelikož si Miss Sophie potrpí na kvalitní české a moravské produkty, zahrnuli do nabídky kavárny to nejlepší z okolí. Ať už českou pražírnu kávy, regionální pivo Chomout nebo chleba obložený Olomouckými tvarůžky!

 Parametry
Vhodné pro
0%
Muzeum moderního umění

Muzeum moderního umění

Muzeum zaměřené na soudobou výtvarnou kulturu je třetí největší institucí svého druhu v České republice. A když se podíváte na budovu muzea zvenku, uvidíte lupiče! Muzeum nabízí dlouhodobé tematické expozice moderního u ... (více)
Vzdálenost: 78 m
Kostel Panny Marie Sněžné

Kostel Panny Marie Sněžné

Inspirací pro výstavbu olomouckého barokního chrámu byl kostel sv. Mikuláše na Malé Straně v Praze. Kostel z počátku 18. století vyniká především velmi bohatou výzdobou interiérů. Autorem vstupního portálu je Václav Rende ... (více)
Vzdálenost: 86 m
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Vlastivědné muzeum v Olomouci

Stálé expozice muzea vás mj. zavedou do historie Olomouce, provedou lidovými tradicemi regionu, povypráví příběh kamene a seznámí s nejvýznamnějšími osobnostmi Olomouckého kraje. V historické budově muzea si prohlédnete na 1 ... (více)
Vzdálenost: 136 m
Kostel sv. Michala

Kostel sv. Michala

Trojice kopulí barokního kostela, které dotvářejí charakteristické panorama města, byly vůbec první takovou stavbou na Moravě. Kopule symbolizují Nejsvětější Trojici – Otce, Syna a Ducha svatého. Jeden z nejkrásnějších b ... (více)
Vzdálenost: 240 m
Kaple sv. Jana Sarkandera

Kaple sv. Jana Sarkandera

Na místě dnešní kaple stávalo městské vězení, ve kterém byl roku 1620 umučen katolický kněz Jan Sarkander, jemuž je kaple zasvěcena. V suterénu kaple se nachází originál mučícího skřipce a studna zbudovaná nad "zázračným ... (více)
Vzdálenost: 272 m
Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice

Kostel patří k nejcennějším gotickým stavbám na Moravě a chlubí se největšími varhanami ve střední Evropě. Každoročně v září se varhany rozeznívají v rámci Mezinárodního varhanního festivalu. Po náročně rekonstrukci je ... (více)
Vzdálenost: 299 m
Pevnost poznání

Pevnost poznání

V interaktivním muzeu vědy se pobavíte s kamarády i dětmi! Projdete se pestrou historií Olomouce, odhalíte zázrak 3D tisku nebo se přenesete rovnou do vesmíru. Ve čtyřech stálých expozicích a digitálním planetáriu jsou na vaše ... (více)
Vzdálenost: 388 m
Sloup Nejsvětější Trojice

Sloup Nejsvětější Trojice

Nejproslulejší památkou Olomouce je bezesporu monumentální barokní Sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, který byl roku 2000 zapsán na seznam UNESCO. Sloup je vysoký 35 m a představuje nejvyšší sousoší v ČR. Je o ... (více)
Vzdálenost: 410 m
Arcidiecézní muzeum Olomouc

Arcidiecézní muzeum Olomouc

Muzeum získalo jako jediné v ČR prestižní označení European Heritage Label (Evropské dědictví). Arcidiecézní muzeum vyniká nejen jedinečností a rozsahem svých sbírek vyprávějících příběh o téměř tisícileté duchovní ku ... (více)
Vzdálenost: 536 m
Katedrála sv. Václava

Katedrála sv. Václava

Olomoucká novogotická katedrála je často připodobňována ke katedrále sv. Patrika v New Yorku. Ta olomoucká má ovšem mnohem bohatší historii… Katedrála se pyšní nejen svým uměleckým zpracováním, ale také druhou nejvyšš ... (více)
Vzdálenost: 572 m
Veteran Arena

Veteran Arena

V jednom z největších muzeí svého druhu v ČR objevíte mezi 160 exponáty historických automobilů a motocyklů opravdové unikáty! Čeká vás tu první československý aerodynamický vůz Wikov 35, automobil Jana Masaryka – Praga Grand, ne ... (více)
Vzdálenost: 1.80 km
Arcibiskupský palác

Arcibiskupský palác

Projděte se sídlem biskupů a arcibiskupů, místem, kudy kráčel císař František Josef I., ruský car Alexandr, papež Jan Pavel II. nebo prezident T. G. Masaryk. S barokním palácem, jeho reprezentačními prostory, historií i souča ... (více)
Vzdálenost: 1.97 km