Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
Theatre Hotel
aktuálně 0.0 °C
Rezervovat ubytování v
Theatre Hotel
Příjezd:
Odjezd:
Ostravská 975/1, 779 00 Olomouc - Hodolany, Okres Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

585 312 441
Ostravská 975/1
779 00 Olomouc - Hodolany, Česko
Naplánovat trasu

Theatre Hotel

Pokud netrváte na ubytování v historickém centru města a potrpíte si na originalitu a luxus, pak vám rozhodně doporučujeme Theatre Hotel, který je součástí celého komplexu služeb.

Kromě čtyřhvězdičkového hotelu v resortu objevíte i nejlepší olomouckou restauraci Entrée pod taktovkou šéfkuchaře Přemka Forejta, známého také jako jednoho z porotců kuchařské televizní show MasterChef Česko. A kromě chuťových buněk můžete rozmazlovat i svoje tělo – ve SCENE Wellness. Večer (nebo vlastně nonstop) pak máte možnost oddat se hříchu v místním kasinu.

Vybrat si můžete některý ze šestnácti standardních pokojů nebo čtyř honosných apartmá. V Theatre hotelu se ubytoval i samotný Jean Reno, když na nedalekém hradě Bouzov natáčel film The Adventurers.

Doporučujeme zarezervovat si předem (a to dostatečně dlouho předem) večeři v Entrée – živé zahradě s otevřenou kuchyní a gastronomickými parádičkami Přemka Forejta, které vás „vystřelí z trenek“ (jak s oblibou sám říká). V menu vždy najdete něco vegetariánského a rybu. A k vegetariánům jsou tu vstřícní i v rámci degustačních menu – stačí říct předem. 5-chodová degustace vás finančně nezruinuje (na rozdíl od obdobných podniků v Praze) – přijde vás na dost přívětivých 1 200 Kč.

Moderní wellness na ploše 400 m2 nabízí hotelovým hostům i široké veřejnosti mokrou zónu (finská sauna, bylinná a parní lázeň, zážitkové sprchy a whirlpool) v originálním designu, masáže i možnost privátního využití wellness.

0%
Veteran Arena

Veteran Arena

V jednom z největších muzeí svého druhu v ČR objevíte mezi 160 exponáty historických automobilů a motocyklů opravdové unikáty! Čeká vás tu první československý aerodynamický vůz Wikov 35, automobil Jana Masaryka – Praga Grand, ne ... (více)
Vzdálenost: 1.76 km
Katedrála sv. Václava

Katedrála sv. Václava

Olomoucká novogotická katedrála je často připodobňována ke katedrále sv. Patrika v New Yorku. Ta olomoucká má ovšem mnohem bohatší historii… Katedrála se pyšní nejen svým uměleckým zpracováním, ale také druhou nejvyšš ... (více)
Vzdálenost: 1.96 km
Arcidiecézní muzeum Olomouc

Arcidiecézní muzeum Olomouc

Muzeum získalo jako jediné v ČR prestižní označení European Heritage Label (Evropské dědictví). Arcidiecézní muzeum vyniká nejen jedinečností a rozsahem svých sbírek vyprávějících příběh o téměř tisícileté duchovní ku ... (více)
Vzdálenost: 2.06 km
Pevnost poznání

Pevnost poznání

V interaktivním muzeu vědy se pobavíte s kamarády i dětmi! Projdete se pestrou historií Olomouce, odhalíte zázrak 3D tisku nebo se přenesete rovnou do vesmíru. Ve čtyřech stálých expozicích a digitálním planetáriu jsou na vaše ... (více)
Vzdálenost: 2.11 km
Vlastivědné muzeum v Olomouci

Vlastivědné muzeum v Olomouci

Stálé expozice muzea vás mj. zavedou do historie Olomouce, provedou lidovými tradicemi regionu, povypráví příběh kamene a seznámí s nejvýznamnějšími osobnostmi Olomouckého kraje. V historické budově muzea si prohlédnete na 1 ... (více)
Vzdálenost: 2.27 km
Kostel Panny Marie Sněžné

Kostel Panny Marie Sněžné

Inspirací pro výstavbu olomouckého barokního chrámu byl kostel sv. Mikuláše na Malé Straně v Praze. Kostel z počátku 18. století vyniká především velmi bohatou výzdobou interiérů. Autorem vstupního portálu je Václav Rende ... (více)
Vzdálenost: 2.29 km
Muzeum moderního umění

Muzeum moderního umění

Muzeum zaměřené na soudobou výtvarnou kulturu je třetí největší institucí svého druhu v České republice. A když se podíváte na budovu muzea zvenku, uvidíte lupiče! Muzeum nabízí dlouhodobé tematické expozice moderního u ... (více)
Vzdálenost: 2.32 km
Kostel sv. Michala

Kostel sv. Michala

Trojice kopulí barokního kostela, které dotvářejí charakteristické panorama města, byly vůbec první takovou stavbou na Moravě. Kopule symbolizují Nejsvětější Trojici – Otce, Syna a Ducha svatého. Jeden z nejkrásnějších b ... (více)
Vzdálenost: 2.39 km
Kaple sv. Jana Sarkandera

Kaple sv. Jana Sarkandera

Na místě dnešní kaple stávalo městské vězení, ve kterém byl roku 1620 umučen katolický kněz Jan Sarkander, jemuž je kaple zasvěcena. V suterénu kaple se nachází originál mučícího skřipce a studna zbudovaná nad "zázračným ... (více)
Vzdálenost: 2.41 km
Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice

Kostel patří k nejcennějším gotickým stavbám na Moravě a chlubí se největšími varhanami ve střední Evropě. Každoročně v září se varhany rozeznívají v rámci Mezinárodního varhanního festivalu. Po náročně rekonstrukci je ... (více)
Vzdálenost: 2.63 km
Sloup Nejsvětější Trojice

Sloup Nejsvětější Trojice

Nejproslulejší památkou Olomouce je bezesporu monumentální barokní Sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, který byl roku 2000 zapsán na seznam UNESCO. Sloup je vysoký 35 m a představuje nejvyšší sousoší v ČR. Je o ... (více)
Vzdálenost: 2.67 km
Arcibiskupský palác

Arcibiskupský palác

Projděte se sídlem biskupů a arcibiskupů, místem, kudy kráčel císař František Josef I., ruský car Alexandr, papež Jan Pavel II. nebo prezident T. G. Masaryk. S barokním palácem, jeho reprezentačními prostory, historií i souča ... (více)
Vzdálenost: 2.89 km