Stravování Střední Morava

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 14 záznamů
And The Story Begins

And The Story Begins

Začněte svůj olomoucký příběh v muzejní kavárně s jedinečnou atmosférou, fantastickou kávou a home made sladkým pečivem. Odpoledne a večer pak kávu můžete vyměnit za sklenku luxusního moravského vína. A to vše v originálním street ... (více)
Bělecký mlýn

Bělecký mlýn

Restaurace v oblíbeném výletním areálu Běleckého Mlýna nabízí poctivou domácí kuchyni z lokálních surovin. Kuchaři využívají maso z místních chovů: hovězí plemeno Aberdeen Angus, Přeštické černostrakaté prase, jehněč ... (více)
Čokoládovna Troubelice

Čokoládovna Troubelice

V rodinné čokoládovně v Troubelicích vyrábí čokolády tradičním způsobem v melanžérech přímo z kakaových bobů. Tato metoda se nazývá "bean to bar" (česky - od bobů až po tabulku). Kakaové boby si rodina Bačíků dováží př ... (více)
Eatery & Bakery Long Story Short

Eatery & Bakery Long Story Short

Restaurace s vlastní pekárnou vytváří pokrmy ze sezónních potravin od místních farmářů a s respektem k přírodě. Restaurace doplnila paletu služeb dnes již slavného olomouckého hostelu Long Story Short, jemuž vzdali hold i světová média jako b ... (více)
Entrée Restaurant

Entrée Restaurant

Pokud jste viděli alespoň 1 díl MasterChef Česko, asi tušíte, kam vám doporučíme zajít na večeři…Samozřejmě, že k Přemku Forejtovi do Entrée! Garantujeme vám, že na tenhle zážitek jen tak nezapomenete. Nechte se unést unik ... (více)
Levandulové bistro Olomouc

Levandulové bistro Olomouc

Když dostanete neodolatelnou chuť na dezert, rozhodně si nenechte ujít ochutnávku v Levandulovém bistru na Horním náměstí. Nejen, že si tady dáte originální domácí dezert, ale třeba taky levandulové pivo a likéry. Kromě toho si ... (více)
Levandulové bistro Úsov

Levandulové bistro Úsov

V Úsově, vzdáleném od Levandulového statku necelých 5km, najdete přímo na náměstíčku Levandulové bistro. Čerstvé suroviny z Levandulového statku tady mění na zajímavé a lahodné pokrmy rozmanitých stylů a regionální kuchyn ... (více)
Levandulový statek Bezděkov

Levandulový statek Bezděkov

Užije si romantické a rodinné chvilky na Levandulovém statku v Bezděkově, nedaleko městečka Úsov. I v ČR a kousek od domova si budete připadat jako byste se ocitli ve francouzském Provence. Rozhodně využijte možnost komentované pro ... (více)
Morgan's Restaurant

Morgan's Restaurant

Skvělou volbou na oběd nebo večeři je Morgan’s restaurant, kde si můžete hovět v příjemných a zároveň unikátních prostorách historických kasáren nebo si vychutnat letní den na zahrádce. Menu nabízí jak speciality regionáln ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 14 záznamů