Stravování Střední Morava

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 26 záznamů
Bělecký mlýn

Bělecký mlýn

Restaurace v oblíbeném výletním areálu Běleckého Mlýna s poctivou domácí kuchyní z lokálních surovin! Kuchaři využívají maso z místních chovů: hovězí plemeno Aberdeen Angus, Přeštické černostrakaté prase, jehněčí plem ... (více)
Bistro Helen

Bistro Helen

Bistro, které zazářilo jako tip roku v nejprestižnějším českém průvodci gastronomií nakladatelství TopLife Czech – stylová restaurace a kavárna s moderními a zdravými jídly z lokálních surovin – je místem, které byste při návštěvě Olomouce r ... (více)
Café restaurant Záložna

Café restaurant Záložna

Pivovarský gulášek, tvarůžky, zelňačka, žebírka, smažák, chuťovky k pivu, ale taky rybky a saláty. Až budete výletovat poblíž Litovle, stavte se na jídlo a vychlazené litovelské pivečko! Restauraci s letní zahrádkou najd ... (více)
Počet míst: 80
Čokoládovna Troubelice

Čokoládovna Troubelice

V rodinné čokoládovně v Troubelicích vyrábí čokolády tradičním způsobem v melanžérech přímo z kakaových bobů. Tato metoda se nazývá "bean to bar" (česky - od bobů až po tabulku). Kakaové boby si rodina Bačíků dováží př ... (více)
Eatery & Bakery Long Story Short

Eatery & Bakery Long Story Short

Restaurace s vlastní pekárnou vytváří pokrmy ze sezónních potravin od místních farmářů a s respektem k přírodě. Restaurace doplnila paletu služeb dnes již slavného olomouckého hostelu Long Story Short, jemuž vzdali hold i světová média jako b ... (více)
Entrée Restaurant

Entrée Restaurant

Pokud jste viděli alespoň 1 díl MasterChef Česko, asi tušíte, kam vám doporučíme zajít na večeři…Samozřejmě, že k Přemku Forejtovi do Entrée! Garantujeme vám, že na tenhle zážitek jen tak nezapomenete. Nechte se unést unik ... (více)
Hostinec na vrchu

Hostinec na vrchu

Zastavte se na něco dobrého v hostinci s pestrou historií a bohatým výběrem jídel! V hostinci si můžete pochutnat specialitách české i mezinárodní kuchyně – na tataráčku, grilovaných žebrech nebo třeba domácí pizze. Témě ... (více)
Levandulové bistro Olomouc

Levandulové bistro Olomouc

Když dostanete neodolatelnou chuť na dezert, rozhodně si nenechte ujít ochutnávku v Levandulovém bistru na Horním náměstí. Nejen, že si tady dáte originální domácí dezert, ale třeba taky levandulové pivo a likéry. Kromě toho si ... (více)
Levandulový statek Bezděkov

Levandulový statek Bezděkov

Užije si romantické a rodinné chvilky na Levandulovém statku v Bezděkově, nedaleko městečka Úsov. I v ČR a kousek od domova si budete připadat jako byste se ocitli ve francouzském Provence. Rozhodně využijte možnost komentované pro ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 26 záznamů